REKOMENDUOJAMOS DAŽNIŲ /VIRPESIŲ/ SESIJOS    
Spustelėkite čia
                                        Rekomenduojame šias programas:

                                                                                                                                                                           Rekomenduojamas sesijos laikas 
 30 - 40 min.      
 
Programa 01 

Brain harmony and balance /Smegenų harmonizavimas ir balansas /

    
Sumažina stresą - atkuria ramybės jausmą atsipalaiduojančiais harmoniniais dažniais.
Ramina simpatinę nervų sistemą, padedančią sumažinti vidinį streso lygį.
Padeda atkurti psichikos aiškumą - subalansuojant neurotransmiterius.
Padeda priklausomybėms ir potraukiui - be abstinencijos simptomų.
Pagalba, susijusi su priklausomybėmis, yra viena iš daugelio mokslininkų teikiamų privalumų.
Gelbsti nuo nemigos - atsipalaiduodamas smegenis ir atnešdamas ramybę kūnui, vartotojai praneša apie gebėjimą geriau miegoti.
Sustiprina meditacijos patirtį - didinkite dėmesį, suvokimą ir dėmesį, pasiekdami pusiausvyros būseną.
Skausmo valdymas - atsipalaidavimas, kartu su psichine ir emocine pusiausvyra, palengvina skausmo įveikimo mechanizmus.
 
 Programa 02   

 Relaxation  /Atsipalaidavimas/

 
 Skatina jūsų atsipalaidavimą, leidžia smegenims gaminti enkefalinus / enkefalinai, pentapeptidai (neuropeptidai), endorfinų dalinės hidrolizės produktai. Susidaro hipofizės vidurinėje dalyje. Svarbiausi enkefalinai: metioninenkefalinas, leucinenkefalinas. Enkefalinai sąveikauja su opiatų receptoriais, mažindami skausmą; veikia ir kaip neuromediatoriai/ visus natūralius skausmą ir sumažinti stresą.
 
 Programa 03    

Theta  /Teta dažnis/

 
Skatina atsipalaiduoti, medituoti ir patirti ramybės jausmą.
Mažina stresą, ilgam sumažina nerimą.
Padeda lengviau pasiekti gilų fizinį atsipalaidavimą.
Padidina verbalinius sugebėjimus ir verbalinio intelekto koeficienta (IQ).
Sinchronizuoja abu smegenų pusrutulius ir padeda pasiekti proto aiškumą.
Sužadina ryškius, spontaniškus kylančius vidinius vaizdinius ir vaizdingą kūrybinį mąstymą;
Mažina skausmą, skatina euforiją ir stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą.
Skatina psichinių užduočių, (pvz., Psichinės aritmetikos, surasti labirintą, skaičiuojant kubelių, kurie yra kaupiami į trimatį vaizdą, skaičių ir vaizduojant vaizdą...) atlikimą.
 
 Programa 04    

Schumann /Žemės/

 
 Žemės rezonanso dažnis. Gyvybę palaiko Žemės magnetinis dažnio laukas. Pagerina streso toleranciją, stimuliuoja augimo hormono išsiskyrimą (padeda vystytis raumenims, atsigauti po traumų), leidžia mūsų kūno ląstelėms palaikyti sveiką - gyvybės dažnį.
 
 Programa 05
 Dominant Alpha   /Dominuojanti Alpha/
 
 Geresnis serotonino išsiskyrimas ir geros savijautos ir nuotaikos pakilimas, žymus atminties pagerėjimas. Padidėjęs budrumas (padidėjęs norepinefrinas ir sumažėjęs melatonino kiekis), gerovės jausmas ir sumažėjęs skausmas.
 
 Programa 06   

Concentration    /Koncentracija/

 
 Padidėja dėmesys ir sąmoningumas, stimuliuojamos Alfa bangos smegenyse, jos tinka studijoms, taip pat padeda atsipalaiduoti.
 
 Programa 07   

Inhibition of pain   /Skausmo slopinimas/

 
 Lėtinio skausmo slopinimas, kraujospūdžio normalizavimas, limfinės kraujotakos stimuliavimas. 
 Programa 08    

Energize  /Energija/

 
 Energizuoja. Dažniausiai naudojamas „išgydyti“. Hipofizės stimuliacija augimo hormono išsiskyrimui (Padeda atsigauti nuo sužeidimų ir traumų, suteikia atjauninimo efektą). Padeda esant spengimui ausyse (būklė, dėl kurios atsiranda spengimas ausyse).
 
 Programa 09   

Endorphin  /Endorfinas/

 
 Stimuliuoja endorfinų gamybą, tokiu būdu mažina skausmą. Endorfinai gaminami natūraliai reaguojant į skausmą. Pagrindinė endorfinų funkcija yra slopinti skausmo signalų perdavimą; jie taip pat gali sukelti euforijos jausmą.
 
 Programa 10   

Beta Endorphin   /Beta endorfinas/

 
 Stimuliuoja beta endorfinų gamybą. Yra žinoma, kad beta endorfino funkcija susijusi su badu, jauduliu, skausmu. Plačiausia prasme, beta endorfinas daugiausia naudojamas organizme, siekiant sumažinti stresą ir palaikyti homeostazę.
 
 Programa 11
Headaches 1   /Galvos skausmai 1/
 
 Naudinga galvos skausmui malšinti. Taip pat - sedacijai / Sedacija - tai sąmonės slopinimo būdas, leidžiantis odontologinių procedūrų metu įveikti nerimą, nevaldomą stresą ir baimę. Paprastai kalbant, sedacija yra dalinė trumpalaikė „narkozė‟. / ir skausmui malšinti. Reguliuoja kraujospūdį, atpalaiduoja sustingusius, standžius raumenis. Dažnis, susijęs su kaliu (mineralinėmis maistinėmis medžiagomis).
 
 Programa 12   

Sun sound  /Saulės garsas/

 
 Gali subalansuoti smegenų pusrutulius ir tokiu būdu sustiprinti emocinį stabilumą. Kartais šiuo virpesiu, vadinamu „saulės garsu“, mes rezonuojame su gamtos phi spirale, kurią mes randame beveik visose gyvenimo formose.
 
 Programa 13   

Crown Chakra   /Karūnos čakra/

 
 Karūnos čakra, dažnis, susijęs su fosforu ir cinku (mineralinėmis maistinėmis medžiagomis). 
 Programa 14  

 Headaches 2  /Galvos skausmai 2/

 
 Naudojamas galvos skausmams malšinti. 
 Programa 15   

Heart Chakra   /Širdies čakra/

 
 DNR atstatymo dažnis. Naudoja genetiniai mokslininkai, norėdami pataisyti DNR / sustiprinti ląstelių sienelę. Taip pat padeda sustiprinti imunintetą.
 
 Programa 16   

Fatigue  /Nuovargis/

 
 Naudojamas sumažinti nuovargį, atsipalaiduoti. 
 Programa 17   

Cure-All 1 / Terapija 1/

 
 Dažniausiai naudojamas profilaktiškai, tinka viso organizmo sistemų terapijai, organizmo harmonizavimui. 
 Programa 18   

Cure-All 2   /Terpija 2/

 
 Naudojamas viso organizmo organų ir sistemų terapijai, harmonizuoja organizmo būklę. 
 Programa 19   

Decision  /Sprendimas/

 
 Susijęs su priekinėmis smegenų skiltimis (efektai = septintoji prasmė, galutinis sprendimas). Taip pat dažniausiai naudojamas viso organizmo terapijai, visų jo sistemų bei funkcijų atstatymui.
 
 Programa 21 

Fighting parasites and bacteria  /Kova su parazitais ir bakterijomis/

 
 Bakterijomis  ir parazitais  yra labai sunku atsikratyti. Dažnio garso formulės laikomos vienu iš geriausių bakterijų ir parazitų ligų terapijos būdų. Daugelyje tokių negalavimų virpesių terapija padeda bakterijas ir virusus nugalėti.

Parazitas - tai organizmas, kuris gyvena kituose organizmuose, apibrėžtuose kaip šeimininkas. Parazitas savo maistą gauna iš savo šeimininko kūno. Yra daugiau kaip 1000 rūšių parazitų, kurie gali gyventi žmogaus organizme. Žmogaus organizme skrandžio parazitai gali sukelti daugybę ligų, tarp jų: vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas, anemija, astma, viduriavimas, virškinimo sutrikimai, nuovargis, maža imuninė sistema ir nervingumas.

Bakterijos apibūdinamos kaip vienaląsčiai tvariniai su mažomis vėliavomis. Yra kenksmingų bakterijų, kurios vadinamos patogeninėmis. Nepaisant to, kenksmingos bakterijos išskiria toksinus, kurie kenkia kūno ląstelėms, todėl atsiranda simptomai, vadinami bakterinėmis ligomis. Bakterinės infekcijos gali sukelti rimtų, kartais net gyvybei pavojingų komplikacijų, tarp kurių yra: sepsis, inkstų nepakankamumas ir toksinis šoko sindromas.

 
 Programa 22 

Ląstelių gyvybingumas

 
 Padeda žaizdų gijimui, odos ir nervų atstatymui, mažina rando audinius, uždegimus ir navikus. Rezonuoja su ektoderma (išoriniu audiniu), formuojančia odą, liaukas, nervus, akis, ausis, dantis, smegenis ir nugaros smegenis.
 
 Programa 23 

Mitybos metabolizmas

 
 Metabolizmas (gr. μεταβολή – „metabolē“ – kitimas, permaina, kaita) – cheminių reakcijų, vykstančių kiekvienoje ląstelėje, visuma. Jis įgalina ląsteles augti, daugintis, reaguoti į aplinką, judėti. Šiuo požiūriu metabolizmas yra gyvybės pagrindas.Metabolizmas nulemia organizmo gyvenimo pobūdį.)

Rezonuoja su endodermu (vidiniu audiniu), kuris sudaro žarnyno traktą, plaučius, šlapimo pūslę, šlaplę ir klausos vamzdelį. Tai taip pat formuoja skydliaukę, užkrūčio liauką, kepenis, tulžies pūslę ir kasą. Pagerina mitybos įsisavinimą, alergijos problemas ir subalansuoja parasimpatinę nervų sistemą. Naudojamas esant kraujotakos, edemos ir limfos problemoms.

 
 Programa 24 

Judėjimas

 
 Judėjimas: rezonuoja su mezodermu (viduriniu audiniu), formuojančiu jungiamąjį audinį, pavyzdžiui, raiščius, sausgysles, kremzlę, raumenis ir kaulą. Jis taip pat formuoja širdį, kraują ir limfas, inkstus, kiaušides, sėklides, blužnį ir antinksčių žievę. Naudojamas esant raumenų, griaučių ir raumenų skausmams. 
 
 Programa 25 

Koordinavimas

 
 Koordinavimas: padeda subalansuoti abi smegenų puses. Taip pat gali padėti sumažinti stresą ir jį įveikti. 
 Programa 26 

Nervai

 
 Nervai: naudojami stuburo ir odos sutrikimams bei skausmui malšinti. Rezonuoja nugaros smegenis ir periferinė nervų sistema. Taip pat naudinga skausmui malšinti. Sumažina perteklinį kalcifikavimą, pvz., Kaulų spuogus ir artritinius sąnarius.
 
 Programa 27 

Eemocinės reakcijos /harmoninis dažnis/

 
 Emocinės reakcijos: rezonuoja su subkortikinėmis arba apatinėmis smegenų sritimis. Apima talamą ir pagumburį - du pagrindinius kūno funkcijų valdymo centrus. Taip pat gali padėti esant raumenų spazmams, veido skausmams, galvos skausmams ir depresijai. Buvo naudojamas negydant kaulų lūžių. Taip pat gali padėti subalansuoti hormonus. Skatinta akupunktūros taškus ir pagerina kraujotaką.
 
 Programa 28 

Intelektinė organizacija /harmoninis dažnis/

 
 Intelektinė organizacija: atminties, psichologiniai sutrikimai, nervingumas ir nerimas. Rezonuoja smegenų smegenų žievę - mąstymui, vaizduotei ir kurybai lavinti. Mažina sausgyslių ir raiščių uždegimą ir randų audinius, mažina edemą ir gerina dantenas. 
 

 
 Programa 29 

Herpes /Herpes virusas, pūslelinė/

 
 Stiprina imunitetą, kovoja su Herpes virusu. 
 Programa 30 

Depression general /Depresija/

 
 Padeda įveikti depresiją. 
 Programa 32 

Detox assist /Detox pagalba/

 
 Organizmo detoksikacija. Skatina organizmą valytis.  
  
 Kaina  15 -20 e

Apie harmonizuojančią terapiją:
Spustelėkite čia0
 .