HARMONIZUOJANTI VIRPESIŲ / DAŽNIŲ/ TERAPIJA
Spustelėkite čia


 „Viskas gyvenime yra vibracija“/ Albert  Einstein/. Gali būti sunku patikėti, bet viskas šioje planetoje ir už jos ribų yra vibracija. Šios vibracijos mums yra visiškai nematomos, nes jos yra per mažos, kad matytume. Tai kvantinis pasaulis, kuris yra toks mažas, jog nėra galimybės pamatyti net mikroskopu.
Kiekvienas objektas, turi elektrinį dažnį, vibruoja arba paprasčiau tariant - juda. Vibruoja skirtingais tempais - dažniais,  kurie gali būti tiksliai matuojami hercais (Hz).

Žmogaus kūnas yra spinduliavimo mašina. Kiekvienas mūsų kūno gyvas elementas spinduliuoja. Mūsų smegenyse veikia elektros srovė, mūsų ausys sugeria garsus, ir gaminame balsus ir temperatūrą. Kiekvienas mūsų organas skleidžia tam tikras, tik jam būdingas elektromagnetines bangas - vibruoja tam tikru dažniu.


Biorezonansinė diagnostikos metodas 

akupunktūriniuose taškuose leidžia išmatuoti atskirų žmogaus organų ir sistemų elektromagnetinius virpesius (bangas).  Bet kurio sveiko  organo ar audinio signalai  yra visada vienodi, o pakenktų skiriasi, priklausomai nuo sutrikimo laipsnio. Šis metodas matuoja į visą asmens būklę, kad gautų atsakymą apie to asmens kūno organų virpesius. Nuskaitymo programa ieško  organų ir kitų kūno sričių dažnių lygių. Tai gali padėti nustatyti kiekvieno organo būklę ir nustatyti kenksmingų organizmų ar patogenų buvimą, padėti aptikti kenksmingas bakterijas ir virusus. Šis metodas gali suteikti aiškesnį vaizdą, ar organai veikia idealiame, savo virpesių, lygyje, ar patiria streso lygį ir virpesiai yra sutrikę.

Dažnių terapijos tikslas - 

atstatyti sutrikusius virpesius kiekviename organe ir visame organizme. Harmonizuoti organizmo funkcijų ir atskirų organų veiklą ląstelių lygmenyje.

Toksinai ir virusai

kurie įsiskverbia į kūną, veikia labai žemais dažniais. Aukštų dažnių virpesiai mažina ir naikina kenksmingus procesus vykstančius organizme.

Terapija vyksta

jungiantis prie kūno valdymo centro - smegenų - harmoniniai dažniai teikia plačią ir didelę naudą, generuoja sveikų ląstelių virpesius, sergančiose ląstelėse sužadindami elektromagnetinį rezonansą, skatina patologinių virpesių panaikinimą ir atstato taip vadinamą informacinę homeostazę /organizmo funkcijų savireguliaciją/.

Harmoninių dažnių terapija 

yra neinvazinė ir neskausminga.Terapija skatina organizme metabolizmą (gr. „metabolē“ – kitimas, permaina, kaita) – cheminių reakcijų, vykstančių kiekvienoje ląstelėje, visuma. Jis įgalina ląsteles augti, daugintis, reaguoti į aplinką, judėti. Šiuo požiūriu metabolizmas yra gyvybės pagrindas./  bei     detoksikaciją  [ de... + gr. toxikon — nuodai], intoksikacijos pašalinimas/.  Todėl gali suintensyvėti tam tikri natūralaus organizmo išsivalymo procesai  /toksinų, nereikalingų ar kenksmingų medžiagų pasišalinimas/, todėl būtina gerti vandenį, padėti organizmui pašalinti juos per šlapimą, prakaitą. Šis procesas gali reikštis labai skirtingai  kiekvieno asmens organizme. Tai priklauso individualiai nuo kiekvieno organizmo reakcijos.

Tai dar viena puiki GALIMYBĖ pakelti organizmo energetinį lygmenį, išlaikyti harmoningą fizinę ir emocinę sveikatą. 
 

 

 

 

 


Pasirinkite pageidaujamas programas čia:

Spustelėkite čia

 0
 .