KAS  YRA BIOREZONANSINIS ORGANIZMO BŪSENŲ TESTAVIMAS IR TERAPIJA

Tai biorezonansinė - BIO atgalinio ryšio sistema. 

Ši programa skirta tik psichofiziniams tyrimams atlikti. Aparatas, veikiantis kartu su programa, nepriklauso medicinos prietaisų klasei. Šia programine įranga ir sistema atliekama analizė nėra medicininė diagnostika. Tai harmonizuojanti prevencinė ir profilaktinė sisteminė priemonė, naudojama harmoningai organizmo fizinei ir emocinei būsenai palaikyti, padėti organizmo fiziologinėms funkcijoms dirbti teisingu ir harmoningu ritmu. Tai nėra ligų diagnozavimo ir gydymo sistema.  Tai pagalbinė priemonė padedanti sureguliuoti ar atstatyti tam tikrus funkcinius sutrikimus ir harmonizuoti organizmo sistemų veiklą.

 
 


Žodis diagnòstika reiškia [gr. diagnōstikos — sugebantis pažinti], reiškinio, proceso, būsenos išaiškinimas, atpažinimas ir apibūdinimas. 

Biorezonansinis testavimas ir  analizė suteikia informaciją apie  įvairių fizinio kūno organų ir sistemų būklę, 

  • be medicininės ar chirurginės intervencijos;

  • nustato organų ir sistemų streso lygį, greitai ir neskausmingai;

  • nustato organų ir sistemų funkcionavimo energinį resursų lygį,

  • ši sistema yra profilaktinė sveikatinimosi  ir organizmo harmonizacijos priemonė;

  • saugi sveikatos palaikymo ir jos atstatymo metodika, kuri remiasi naujausiais moksliniais duomenimis.

TESTAVIMO METODAS 

grindžiamas tuo, kad  kiekviena molekulė, kiekvienas ląstelių audinys , įvairūs mikroorganizmai, atskiri organai ir visas organizmas skleidžia tik jiems būdingų charakteristikų elektromagnetines bangas. Elektromagnetinės bangos - tai tam tikra  informacija. 

Žmogaus organizme kiekvienas organas dirba griežtai apibrėžtu jam būdingu ritmu, turi savo unikalų dažnio /elektromagnetinės bangos/ modelįKiekviena patologija, nukrypimas nuo normos šią informaciją keičia. Dažniai kinta tuomet, kai organas patiria apkrovą ar stresą. Kuo sveikesnė yra tiriamoji sritis, tuo stabilesnis jo dažnis. 

 

 


KAIP VYKSTA BIOREZONANSINIS TESTAVIMAS 

Sistema skirta analizuoti organo streso lygį ir disfunkciją. Tam tikrų dažnių bangos siunčiamos i organus ir biofeedback - biologinio grįžtamojo ryšio principu, iš organų, šių ritmų atsakymai, kaip aidas, grįžta atgal į įrenginį, ir vėliau specialioje įrenginio programoje sulyginami su etaloniniais - įprastais ritmais, kurie yra būdingi sveiko žmogaus organizmui, atitinkantys amžių ir lytį.

Įrenginys nuskaito tam tikrą organą arba audinį ląstelių lygiu, parodo organizmo savireguliacijos mechanizmo energetinius resursus, kurie reikalingi sveikam organizmo funkcionavimui ir gebėjimui visapusiškai prisitaikyti prie aplinkos pokyčių /reakcijos į įvairias apkrovas/, parodo organų streso lygį, psichoemocinės būsenos lygį /organizmo kompensacinių jėgų įtampa, situacinis streso lygis, nuovargio požymiai, vidinės emocinės įtampos lygis, dirglumo ir neurozės požymiai/.

 

 


KAS TAI BIOREZONANSINĖ - DAŽNIŲ TERAPIJA?

Harmonizuojanti virpesių terapija - audinių aktyvinimo, ląstelių terapija. Biorezonansinės sistemos terapija naudojasi kvantinės fizikos principais -  siekiant atkurti energijos balansą organizme. Tai elektromagnetinė terapija.
Pagrindinis šios terapijos principas yra tai, kad mūsų kūno ląstelės sugeba gauti ir suvokti rezonansą. Gyvenimas yra energijos srautas. Ląsteles turi gebėjimą spinduliuoti energiją.  Kuomet šis procesas sutrinka dėl įvairių priežasčių atsiranda energijos stoka, nuovargis, skausmas, ligos...

Žodis "rezonanso" / lot. resonans — aidintis, atsiliepiantis, atgarsis/ - virpančio kūno pasikartojantis skambesys, atgarsis.

Fizikoje -  priverstinių virpesių amplitudės padidėjimas virpesių sistemoje, kai ją veikiančios išorinės žadinančiosios jėgos dažnis lygus sistemos savųjų virpesių dažniui;

KAIP VYKSTA TERAPIJA?

Testavimo procedūra biorezonansiniu metodu vyksta taip: 

Ląstelių komunikacijai yra naudojami specialieji skaitytuvai, kad skaityti ląstelių signalus.  Metodas pagrįstas poveikiu į tam tikrus biologinius organizmo taškus. Per šiuos taškus siunčiamas tam tikro dažnio mikrosrovės impulsas - signalas į nesveikus ar mažai energinių resursų turinčius organus ir sistemas. Tokiu būdu atkuriama sveiko organo elektromagnetinė spinduliavimo energija.

Terapijos principas - biorezonansinės sistemos pagalba į organus siunčiami sveiko organo virpesiai - dažniai, kurių pagalba atsistato to organo ar viso organizmo savireguliacijos procesai, atstato taip vadinamą  informacinę homeostazę /organizmo funkcijų savireguliaciją/.

KOKS POVEIKIS?

Klinikiniai tyrimai parodė, kad siunčiami dažniai neveikia neigiamai sveikų ir normalių ląstelių, tačiau sužadinę elektromagnetinį rezonansą nesveikose naikina patologinius virpesius. 

Terapija yra neinvazinė ir neskausminga. Terapija skatina organizme metabolizmą  /gr. „metabolē“ – kitimas, permaina, kaita) – cheminių reakcijų, vykstančių kiekvienoje ląstelėje, visuma. Jis įgalina ląsteles augti, daugintis, reaguoti į aplinką, judėti. Šiuo požiūriu metabolizmas yra gyvybės pagrindas./  bei detoksikaciją   /[ de... + gr. toxikon — nuodai], intoksikacijos pašalinimas/,  todėl gali suintensyvėti tam tikri natūralaus organizmo išsivalymo procesai  /toksinų, nereikalingų ar kenksmingų medžiagų pasišalinimas/, todėl būtina gerti vandenį, padėti organizmui pašalinti juos per šlapimą, prakaitą. Šis procesas gali reikštis labai skirtingai  kiekvieno asmens organizme. Tai priklauso individualiai nuo kiekvieno organizmo reakcijos. 

KOKIA TERAPIJOS NAUDA?

Manoma, kad ši biorezonansinė harmonizuojanti terapija padeda atkurti organizmo savireguliacijos mechanizmo energetinius resursus, kurie reikalingi sveikam organizmo funkcionavimui ir gebėjimui visapusiškai prisitaikyti prie aplinkos pokyčių, skatina detoksikaciją, metabolizmą.

Pagrindinis šios terapijos tikslas yra atkurti energiją, jos srauto kryptį atgal į ląstelę, pasiekti fizinį ir psichinį stabilumą,  harmoniją ir darną.  


REKOMENDUOJAMAS TERAPIJOS KURSAS

  • Vienas kursas apima 10 sesijų;
  •  terapija atliekama kasdien arba kas antrą dieną, ne daugiau kaip 3-5 organai vienoje sesijoje;
  •  mažos problemos reikalauja mažiausiai 5-6 terapijos sesijų;
  • daugiau sveikatos problemų - gali būti 3-4 kursai būtini, tai yra 3-4 mėnesiai; 
  • galimi įvairūs variantai, pagal jūsų asmeninį poreikį, galimybes bei susitarimą.

APIE PROGRAMĄ

Ši programa skirta tik psichofiziniams tyrimams atlikti. Aparatas, veikiantis kartu su programa, nepriklauso medicinos prietaisų klasei, todėl jo nereikia registruoti medicininės praktikos sertifikavimui ir licencijavimui.0
 .